545khbn
Sanipool
Sanipool Havuz ve Filtrasyon Sistemleri

Sanipool set ; işte üçü bir arada hidro terapi havuzu. Bir tarafta havuz fitrasyonu yapılıp aydınlatma sağlanırken diğer yanda hidro masaj keyfini sürebilirsiniz yada isterseniz dalgaya karşi yüzme keyfini... Bu set size yorucu bir günün sonunda ideal rahatlama saglayacak . Bedeninizi bu keyiften mahrum bırakmayın. Kendinize ayırdığınız zamanı en zevkli geçirmenin adı Sanipool Set, hidro terapide yeni dönem.
Sanipool paket filtre ; Havuz suyunun mekanik temizliği için kullanılır. 0,7 mikrona kadar su içinde bulunan askida yahut su yüzeyindeki partekülleri filtre ederek sudan temizlemenizi sağlar.Belli periyotlarda içindeki kartuş filtreleri basınçlı su yada hava ile temizleyerek partekülleri istenmeyen ortamdan uzaklaştırmış olursunuz.Aydınlatma lanbası 100 Watt dır. Lanbanın yakılması ve filtrasyon motorunun çalıştırılması ön yüzdeki pnomatik butonlar ile yapılmaktadır.
Sanipool Masaj Ünitesi ; Zorlanma , kireçlenme
yorgunluk yada sitres gibi sebeplerden ihtiyaç duyduğunuz rahatlama ve kan dolaşımınızın düzenlenmesinde kullanabileceğiniz güzel bir alet.Cihazın çalıştırılmasını ön yüzdeki pnomatik butonla yapıp gene ön yüzdeki hava kaptırma ile ideal hava su karışımlı püskürmeyi elde edebilirsiniz.
Sanipool jet ünitesi ; işte özlediğiniz dalga direncine karşi yüzme keyfini elde edebileceğiniz güzelbir cihaz. Cihazin çaliştirilmasini ön yüzdeki pnomatik butonla yapip gene ön yüzdeki hava kaptirma ile ideal hava su karişimli püskürmeyi elde edebilirsiniz.